Jóga studio Poděbrady

Dana Beierová

Jóga studio Poděbrady

Dana se s jógou potkala úplnou náhodou v roce 2002 a od té doby se jí intenzivně věnuje. V USA studovala instruktorský kurz vinyasa flow jógy pod vedením mezinárodně uznávaného lektora Maxe Stroma již v roce 2005. Dodnes je pro ni Max velkou inspirací a učitelem nejen při jógové praxi na podložce, ale i v každodenním životě. V letech 2011 až 2015 studovala Svastha Yoga Therapy Program s Ganeshem Mohanem. Za tento program získala 300 hodinovou certifikaci a je registrovanou lektorkou u Yoga Alliance. Lektorování se věnuje více jak 7 let a od roku 2013 je majitelkou Jóga studia Poděbrady a Bliss studia.

Ve svých lekcích Dana propojuje dynamickou vinyasu s prvky terapie, zaměřuje se na propojení dechu s pohybem, objevování vnitřního klidu a stability, a hlavně na prožívání přítomného okamžiku.

Hodiny lektora

Dech nám dává lehkost bytí
Jógové protažení pro sportovce

Petra Šlechtická

Jóga studio Poděbrady

Jak ve své praxi, tak při lekcích sdílených s ostatními, Petru provází nekonečná zvědavost a laskavost poznání. Inspirací jednotlivých lekcí je pro ní vše kolem, co zachytí svými smysly. Zkoumání prostoru pro pohyb, spolu s vnímáním jedinečnosti nádechu a výdechu naplňuje její představu přítomného prožití. Lekci ráda doplňuje hudbou různých žánrů, která nechá splynout dech, pohyb a emoce a čtením poezie či úryvků z různých textů. Osobnost, která nejvíce Petru inspiruje a má vliv na její praxi, učení a duchovní růst je Donna Farhi. Společné setkání s Donnou a čas strávený na jejím intenzivním semináři (2010) a jejích lekcích je pro ní stále plným zdrojem pro objevování a poznávání nejen jógy, ale i sebe samotné. Zkušenosti a praxi dále prohlubuje studiem a prací s Lucií Königovou, které vděčí za hlubší poznání jógy nejen jako krásného vědomého plynutí v pozicích, ale která ji svými myšlenkami, inspirací a sdílením své hluboké praxe, provází od počátku (2006) její jógové cesty. Chuť sdílet nejen jógovou zkušenost, ale zároveň otevřít tento svět ostatním ji inspirovala k vytvoření (2009) prvního portálu o józe – www.yogapoint.cz. Petra žije v Praze a i přes pestrost pražské jógové scény ji její praxe každý týden vrací do rodného kraje a lázeňského města Poděbrad. Zde sdílí své zkušenosti, čerpá energii a vnímá přirozený klid.

Hodiny lektora

Božská restorativní jóga pro těhotné
Uvolnění od napětí
Úleva při bolesti hlavy