Jóga studio Poděbrady

Dana Beierová

Jóga studio Poděbrady

Dana se s jógou potkala úplnou náhodou v roce 2002 a od té doby se jí intenzivně věnuje. V USA studovala instruktorský kurz vinyasa flow jógy pod vedením mezinárodně uznávaného lektora Maxe Stroma již v roce 2005. Dodnes je pro ni Max velkou inspirací a učitelem nejen při jógové praxi na podložce, ale i v každodenním životě. V letech 2011 až 2015 studovala Svastha Yoga Therapy Program s Ganeshem Mohanem. Za tento program získala 300 hodinovou certifikaci a je registrovanou lektorkou u Yoga Alliance. Lektorování se věnuje více jak 7 let a od roku 2013 je majitelkou Jóga studia Poděbrady a Bliss studia.

Ve svých lekcích Dana propojuje dynamickou vinyasu s prvky terapie, zaměřuje se na propojení dechu s pohybem, objevování vnitřního klidu a stability, a hlavně na prožívání přítomného okamžiku.

Hodiny lektora

Jógová dvacetiminutovka pro všechny
Dech nám dává lehkost bytí
Jógové protažení pro sportovce

Petra Šlechtická

Jóga studio Poděbrady

Jak ve své praxi, tak při lekcích sdílených s ostatními, Petru provází nekonečná zvědavost a laskavost poznání. Inspirací jednotlivých lekcí je pro ní vše kolem, co zachytí svými smysly. Zkoumání prostoru pro pohyb, spolu s vnímáním jedinečnosti nádechu a výdechu naplňuje její představu přítomného prožití. Lekci ráda doplňuje hudbou různých žánrů, která nechá splynout dech, pohyb a emoce a čtením poezie či úryvků z různých textů. Osobnost, která nejvíce Petru inspiruje a má vliv na její praxi, učení a duchovní růst je Donna Farhi. Společné setkání s Donnou a čas strávený na jejím intenzivním semináři (2010) a jejích lekcích je pro ní stále plným zdrojem pro objevování a poznávání nejen jógy, ale i sebe samotné. Zkušenosti a praxi dále prohlubuje studiem a prací s Lucií Königovou, které vděčí za hlubší poznání jógy nejen jako krásného vědomého plynutí v pozicích, ale která ji svými myšlenkami, inspirací a sdílením své hluboké praxe, provází od počátku (2006) její jógové cesty. Petra žije v Praze a i přes pestrost pražské jógové scény ji její praxe každý týden vrací do rodného kraje a lázeňského města Poděbrad. Zde sdílí své zkušenosti, čerpá energii a vnímá přirozený klid.

Hodiny lektora

Božská restorativní jóga pro těhotné
Uvolnění od napětí
Úleva při bolesti hlavy