Studia

Bindu Yoga Studio

Lektoři

Bindu Yoga Studio - tvůrčí prostor pro jógu Bindu sídlí v samém srdci Smíchova pod Kinskou zahradou. Jedná se o originálně řešený prostor s cihlovou klenbou a organickými tvary. Bindu nabízí různě zaměřené lekce jógy vedené zkušenými učiteli v přátelské a tvůrčí atmosféře. Krom otevřených lekcí a kurzů pořádáme velké množství tematických workshopů s domácími i zahraničními hosty a víkendová soustředění. V Bindu se zaměřujeme také na soukromé (individualizované) lekce jógy a aplikovanou jóga terapii. Věříme v tvůrčí proces sdílení zkušeností a inspirací, a proto jdeme v praxi touto cestou.

Centrum Naam Praha

Lektoři

Centrum NAAM PRAHA je místo pro péči o zdraví těla i duše. NAAM PRAHA nabízí komplexní přístup pro individuální potřeby klienta. Díky speciálně sestaveným technikám Shakti Naam jógy, které se soustředí na práci s jógovými ásanami, dechy, mudrami a práci se zvukem, je zajištěno správné fungování našeho trávicího, nervového i endokrinního systému a zároveň zklidněna i naše mysl a emoce. Tato duševní rovnováha se pak projevuje v rámci našeho fyzického těla jako jeho plné zdraví…

GRAIN SPACE

Lektoři

GrainSpace je oázou klidu a zeleně uprostřed uspěchané Prahy.
Kouzelné místo u Vltavy, se zahradou s fascinujícím pohledem na Hradčany,
kde respektujeme a ctíme každou věkovou skupinu. Jste srdečně zváni.

JÓGAKREATIVITA a MASÁŽE, tím vším se u nás zabýváme.

Happy Go Lucky

Lektoři

Cílem Klubovny Happy Go Lucky je vytvořit místo, kde se bude dobře být - cvičit, meditovat a milovat… sebe a život. Malé soukromé studio, kde se potkávají lidé, kteří chtějí sdílet svou jógovou praxi ve skupině maximálně 11 lidí. Lekce jsou vedené jako kurzy a jejich součástí je kromě ásánové praxe také jógová filosofie na pozadí 21. století, pranajáma a základy meditace. Lekce jsou doprovázené hudbou a zpívání je vítáno. Happy Go Lucky je v překladu bezstarostný, a tak bych si přála, aby se cítili lidé, kteří z Klubovny po lekci odcházejí.

Jóga studio Poděbrady

Lektoři

Uprostřed živé lázeňské kolonády v Poděbradech je studio Jóga Poděbrady oázou klidu, pohody a uvolnění. V příjemném prostoru, který je plný světla, je možné vyzkoušet různé styly jógy pro dospělé i jógu pro děti a -náctileté. O víkendu nabízí Jóga Poděbrady ranní lekce, prodloužené podvečerní lekce a tématicky zaměřené workshopy. Lekce vedou kvalifikované lektorky, které se přizpůsobí potřebám klientů. Zakladatelkou studia je lektorka jógy Dana Beierová.

Jógovna

Lektoři

Jógovna je místo, které má příběh. Místo, za jejímž vznikem stojí příběh holky, která jednoho dne prodala auto a odletěla do ášramu v Jižní Indii, kde se po intenzivním kurzu stala lektorkou jógové terapie. Zde ale příběh, jak by se mohlo zdát, nekončí, naopak, zde celý příběh začíná. A kam to celé směřovalo? Do chvíle, kdy otevřela na Praze 1 v Jindřišské ulici dveře Jógovny lidem, kteří hledají prostor, kde by mohli na chvilku spočinout a pokusit se nalézt vnitřní oporu, kterou kdysi také hledala. Zkrátka prostor věnovaný lidem, kteří mají rádi vše, za čím se ukrývá hlubší a obyčejně lidský příběh. Studio se pyšní zajímavými a inspirativními lektory a jejich osobitými přístupy k praxi. Více o studiu a oněch lektorech na stránkách Jógovny.

Karma Yoga

Lektoři

Karma Yoga je jógové studio přímo v srdci Vinohrad. Svou nabídkou je otevřené všem od úplných začátečníků, kteří se s jógou teprve seznamují, až po zkušené jogíny. Zacvičit si zde můžete od brzkých ranních hodin jemnou a meditační jógu, ale také dynamičtější styly a poweryogu nebo létající jógu v sítích. Nechybí lekce pro děti, nastávající maminky či seniory. Kromě klasických lekcí a kurzů nabízí studio širokou paletu workshopů, seminářů a zájezdů do Čech i zahraničí. Můžete s námi strávit krásný víkend v českých horách, ale také podniknout jógovou cestu třeba na daleké Bali nebo Srí Lanku. 

Za zrozením Karma Yogy stojí myšlenka empatie, vnímaní a lásky pro sebe a pro ostatní. Na tuto myšlenku navazuje mimo jiné výjimečný projekt bezplatných lekcí pro onkologické pacienty, kteří zde mohou společně praktikovat, meditovat a sdílet. Jóga pro nás není jen cvičení, ale také energie, filozofie. Snažíme se proto, aby Karma Yoga byla místem, kde se lidé mohou zastavit a energii načerpat.

Studio Akasha

Lektoři

Studio Akasha je jedno z nejstarších pražských studií jógy. Vzniklo v roce 2009, kdy bylo založeno Bělou Chylíkovou. Už od počátku svého vzniku se snažilo nabídnout jógu v celé své pestrosti a zároveň autentičnosti. Od roku 2013 studio provozují Alice Červinková a Veronika Švecová, které předtím učily a organizovaly vlastní i mezinárodní workshopy jako „Yoganaut“. V současné době se snažíme jógu předávat v její praktické podobě fyzického cvičení, které může být zároveň psychologicky i duchovně účinné. Studio sídlí v jedné pražské čtvrti blízko Letenských sadů. Lekce probíhají ve velkém sále či komornějším malém sále.

YOG-A-LIVE

Lektoři

V nenáhodně vybrané datum 5. 5. 2015 jsem pro Vás otevřela prostor, jehož ambicí je být nejen místem na praktikování jógy, ale i sdílení zkušeností a životních příběhů, předávání inspirace a úsměvů a pořádání jedno - i vícedenních akcí a workshopů a mnoho dalšího. Studio se nachází v samém srdci krásných Vinohrad kousek od náměstí Jiřího z Poděbrad, které je známé pro své pravidelné trhy, příjemné kavárny a restaurace a milou komunitu místních lidí. Nabízí sál  s kapacitou 8 - 10 lidí. Ve vnitrobloku je krásná zahrada, která v pěkném počasí vybízí ke cvičení a trávení času venku. Najdete zde lekce pro všechny úrovně pokročilosti, rozličných jógových stylů od jemnější hatha jógy přes dynamičtější vinyasa jógu po silovou power jógu. Lekce vedou lektoři se zkušenostmi z Čech i zahraničí, kteří jsou navíc ještě milí a přátelští:). Přijít můžete i na lekci v anglickém jazyce.

Yoga Lokah

Lektoři

Yoga Lokah je místo. Fyzické, mentální či virtuální. Místo pro praktikování jógy nejen na podložce, ale i v každodenním životě a každodenních situacích. Situace, které fungují jako zrcadlo, které nás učí poznávat sami sebe díky různým praktikám a formám jógy. Je mnoho způsobů a cest a každému z nás vyhovuje něco jiného. Je však jeden cíl. A to je sebepoznání, nekonečná a bezmezná blaženost. Stav, kdy naše mysl přestane být jako rozbouřené moře, stane se klidnou, tak jako hladina jezera, když ustal silný vítr. Více o studiu se dočtete na stránkách studia.

YOGADREAM

Lektoři

Jsme začínající a energií nabité studio v postupně vzkvétajících prostorách Pilnáčkovy továrny v Hradci Králové. Se svou širokou nabídkou kurzů nabízí každému možnost nechat se vtáhnout do neskutečně napínavého světa jógy a ajurvédy v nově a s láskou zařízených prostorách studia YOGADREAM.

Yogame

Lektoři

Studio YogaMe bylo založeno v roce 2010 z čisté vášně pro jógu jako odkaz moudrosti indických mistrů. Záměrem studia je nabízet místo, kde mohou lidé všech věkových kategorií cvičit jógu se špičkovými lektory způsobem, který zcela respektuje původní principy těchto technik. Studio Yogame sídlí v centru Prahy na Národní třídě, tedy v lokalitě výborně dosažitelné ze všech částí metropole.